Bilancia po 8 rokoch fungovania

Po ôsmich rokoch činnosti - nečinnosti nášho klubu môžem dnes povedať len to, že zmena je jediná konštanta na tomto svete. U nás sa zmenilo toho dosť - Martin po úraze prestal, ja som presedlal v roku 2005 na mpg a v tomto roku na UL, Milan postavil rogalo i keď pg a mpg naďalej zostávajú jeho srdcovky. Ináč sme sa nejako všetci poženili a založili rodiny. Na odkazovači tejto stránky sa spoznali noví lietači, čo mňa osobne veľmi teší.
Stránka slúži ako zdroj informácií a kontaktné miesto pre pilotov z regiónu. Osobne by som bol však rád, aby nám sme pribudali články a fotky Vás všetkých. Dúfam, že budúci rok sa podarí znovu zorganizovať nejaký ten zrazík.

Cesta k lietaniu nie je vždy jednoznačná a jednoduchá, ale už len snívať o tom stojí za to.
Diadalos - klub priateľov vzduchoplavby

Napísal: Michal Lackovič, 11.12.2010