Čestní členovia klubu

Martin Ferjanec

Volajú ma Maťo alebo Megaloman.Mám 26, som slobodný, bezdetný. Moje miery sú …,ja viem, to nikoho nezaujíma. Takže moja cesta s paraglidingom začala na jar 2002 spoločnou kúpou dedka Cirusa. O rok nato, keď ho Mišo zavesil a upiekol na drůtoch som kúpil Belus3 od fi. Pegas, spoločne s Pegasovskou sedačkou a záložákom. Dalo by sa povedať, že lietam pre túto firmu,ale zdanie klame. Lietam len pre seba a pre ten ničím nenapodobiteľný pocit vzrušenia a voľnosti, ktorý sme vždy závideli vtákom.

Kontakt:
mtimes@seznam.cz

Taine Christian Bray

Dorast a miláčik nášho klubu.Pevne veríme,že keď dorastie bude úspešne pilotovať krídlo, alebo zvládať životné turbulencie.

Ingrid Bray

Ingrid sa osvedčila ako dobrý šofér nielen na strmom kopci ,
ale tiež ako navigátor jedného nášho člena :)

Peter Pavkeje

Kamarát, lietač a "Pavúk" v jednej osobe. Okolnosti zariadili veci tak, že náš kamarát sa vyniesol najsilnejším stupakom tam , odkiaľ sa dobre pozerá na naše chabé pokusy. Ostáva v našich myšlienkach.