Odkazovač

 
Meno:
Komu:
Odkaz:
 

Webhosting sponzoruje:
Vaše odkazy:
Dátum: 3.3.2020 Poslal: amigo Komu: Všetkým
[link]
Dátum: 25.2.2020 Poslal: amigo Komu: Všetkým 1
[link]
Dátum: 25.2.2020 Poslal: amigo Komu: Všetkým 5
Ahoj pozyvam vsetkych na filmovi festival na lazoch v Zajezovej Hory a Mesto
ako spoluorganizator som vybral kopu PG filmov a bude tam speci host T. Podmanik z filmom a pokecom o brazilii + kopa dalsich hosti boulderingova sutaz a sqwele filmy:) tak dojdite 13.3-15.3 spat mozte u mna alebo na mnv tesim sa na vas
Dátum: 17.2.2020 Poslal: preskokan Komu: Všetkým
To ma mrzi, ze som sa nezucastnil akcie novej startovacky. Neskoro som sa sem pozrel.
Dátum: 14.2.2020 Poslal: Tomáš Komu: Všetkým
Nezabudnite že zajtra robíme vo Veľkých Kršteňanoch záložkovicu, predlžujeme a vystavujeme techničáky. Začíname o 9:00 v dome kultúry - [link]
Stravu a pitný režim si zabezpečuje každý sám tak nezabudnite niečo dobré napiecť prípadne zobrať so sebou šoférky/šoférov.

Nezabudnúť prezúvky!
Dátum: 12.2.2020 Poslal: Tomáš Komu: amigo 2
Fotky sú už v galérii.
Tu je vyznačený štart aj pristátie: [link]
Prevýšenie je 310m, orientácia J-JV a prístupná je autom cez rampu alebo po značke priamo z pristávačky. Keď sa ustavíš ozvi sa, vezmem ťa tam.
Dátum: 12.2.2020 Poslal: amigo Komu: Všetkým 1
tak super nova startovacka sa vzdy rata. posli potom dake foto a info previsenie kade sa tam ide kde sa nehava auto a kde sa vyhniva:)
Dátum: 12.2.2020 Poslal: Tomáš Komu: Všetkým 3
S radosťou vám oznamujem že nová štartovačka nad Dolnými Vestenicami s názvom "Kalištia" je hotová, pokrstená a už aj vyskúšaná. Poďakovanie patrí hlavne Stanovi R. ktorý vybavil povolenie na jej výrobu a bol iniciátorom celého projektu. Trochu ma mrzí nižšia účasť pilotov z okolia na brigádach, ale to prisudzujem hlavne tomu že trebalo rýchlo konať a nebol čas na plánovanie veľkej brigády. Stále je ale čo porobiť takže každý má ešte príležitosť pričiniť sa. Pár foto z výroby, testu a krstu nájdete v galérii. Pre mňa osobne je to výnimočná udalosť a preto vyhlasujem súťaž na túto sezónu o vzdialenostne najdlhší let, o najviac hodín a štartov za sezónu z tohoto "nášho" nového terénu. Do súťaže venujem kúsok Brazílie. :)
Dátum: 5.2.2020 Poslal: Tomáš Komu: Všetkým 10
Sobota, nedeľa brigáda na Čihoci - Stano R. vybavil oficiálne povolenie na výrub novej štartovačky nad Dolnými Vestenicami, treba tam čo to popíliť a upratať. Ja som v sobotu Prahe ale v nedeľu môžem. Hláste kto kedy môžete.
[link]
Dátum: 4.2.2020 Poslal: Tomáš Komu: Všetkým 1
A ak by ste niekto chceli vystaviť/predĺžiť TP na krídlo tak ho vezmite so sebou, porobíme.

    1 2  3  4  > >> 

klub terény galéria odkazovač archív súbory linky

webdizajn www.eudius.sk c 07