Odkazovač

Webhosting sponzoruje:
Vaše odkazy:
Dátum: 5.10.2017 Poslal: Tomáš Komu: Všetkým 1
Ináč s Danielom sme predbežne vybrali aj termín budúceho ročníka - 7.7.2018 s náhradným termínom 14.7.2018 ... ste za?
Dátum: 5.10.2017 Poslal: Tomáš Komu: Daniel
Zmenu z gulášu na kapustnicu schvaľujem a taktiež aj zrušenie kategórie o najlepšie video - navrhujem prípadné spontánne vyhodnotenie ako to bolo minulý rok - klubové tričko z tohoto roku nám zostalo a to môže byť použité.
Viacero aktivistov nám veru treba tak sa hláste :).
Dátum: 4.10.2017 Poslal: Daniel Komu: Všetkým 2
Filmfest hodnotím po každej stránke ok. Aj keď som práve predal krídlo, a nehodlám pokračovať v PG, hodlám hostiť Daidalos filmfest aj budúci rok.

Do Ďalšieho ročníka by som dal na zváženie, či guláš nevymeníme za kapustnicu. Myslím, že súťaž videí môžeme celkom vypustiť a ponechať ceny len v športových kategóriách, prípadne cestovatelských alebo odborných prezentáciách. Do budúceho roka opať prispejem slivovicou ako cenou, ale už neprispejem filmom.

A na zamyslenie. Celý festival sme zorganizovali len dvaja ľudia. Ak by vypadol Tomáš, alebo ja, tak filmfest zanikne, a to by bola škoda. Prispejte chalani aj nápadmi, videami, cenami a hlavne ťažisko budúcich filmfestov vidím v cestovateľských prezentáciach.
Dátum: 3.10.2017 Poslal: PeterG Komu: Všetkým 1
suhlas
Dátum: 2.10.2017 Poslal: Ludvik Komu: Všetkým 1
suhlas...
Dátum: 2.10.2017 Poslal: Tomáš Komu: Všetkým 3
Ďakujem všetkým zúčastneným tohtoročného 4. ročníka Filmfestu, opäť príjemná akcia, akurát sa mi zdá že o rok už ozaj nebudeme mať žiadne nové videá (tento rok sme mali nové presne 3,5ks) ... asi budem musieť opäť začať robiť videá aj ja :).
Do galérie som pridal foto z Filmfestu a ukončenia starej a otvorenia novej PG sezóny. Upravil som aj vyhlásené súťaže do novej sezóny - súťaž o najlepšie video Filmfestu som rozšíril aj o najlepšiu prezentáciu Filmfestu (myslím že prezentácie sa osvedčili) a najhodnotnejší let som nechal + ďalší v poradí našich domácich kopcov je Čihoc. Súhlas?
Dátum: 1.10.2017 Poslal: PetoG Komu: Všetkým
Bralie... uz vyrazam z domu
Dátum: 29.9.2017 Poslal: PeterG Komu: Daniel 1
pridem cim skor, ako sa mi bude dat.. budem ti volat