Členovia klubu
členovia klubu si môžu svoj profil upraviť cez admin rozhranie

Tomáš Vnučko

Lietam odjakživa, najskôr vo sne ,potom na bicykli. Potom aby som sa dostal vysoko začal som liezť, ale vždy to išlo iba po najvyšší bod a aby som sa dostal ešte vyššie musel som odviazať lano zo sedačky, pripnúť krídlo a potom to už konečne išlo. Našiel som sa. Lietam vždy keď sa dá, keď sa nedá vždy myslím nalietanie. Môj milášik je krásne modrý TRANS 27 od MACu, rýchly a citlivý,vždy ma zoberie pekne vysoko.

amigotv@seznam.cz

Michal Lackovič

Paraglajdingu sa venujem od roku 2002. Začal som lietať na voľno, ale po pár haváriach som presedlal na motor. Na mpg som lietal do roku 2010 a moja evolúcia pokračovala k UL. Ako asi väčšina amatérskych pilotov i ja lietam hlavne pre radosť a "nadhľad" ktorý mi tento šport prináša. Okrem iného som správcom tejto stránky a tak prípadne komentáre adresujte mne na môj email.

michal.lackovic@hotmail.com

Vlado Kňaze

Hovoria mi Valdo. Pozemné športy ma prestali baviť pred pár rokmi.. Moja izraelčanka Apco Bagheera II ma ešte nesklamala, a odporúčam každému kto nad lietaním uvažoval, aby to skúsil ! Ja sa smažím lietať vždy keď je to možné, aj keď nie vždy je čas.. Viac menej som odchovaný na Čihoci, ale mám rád každý lietací kopec.

kristian.hc@centrum.sk, ICQ 313-405-954

Milan Žiak

Pred 25 rokmi som staval RC modely lietadiel. Pred 20 rokmi som chcel lietať na vetroňoch, ale lekári povedali, že som krátkozraky, tak som na ďalších 15 rokov na lietanie zabudol. Potom som zistil, že vedci vymysleli takú silnejšiu „napalovačku” čo sa volá excimerovy laser a ja už 3 roky lietam, s motorom aj bez neho, vždy keď sa to aspoň trochu da.

milan.ziak@aviatik.info

Tomáš Podmaník

Tak volám sa Tomáš a som z Veľkých Kršteňian, lietať som chcel už od
malička ale reálne som sa k lietaniu dostal až na svoje 19te narodeniny
mojím prvým amatérskym zletom na požičanom krídle, po ktorom som
sa hneď do paraglidingu zaľúbil. Snažím sa lietať vždy keď to
podmienky dovoľujú či už "za domom" na Veľkom vrchu alebo
hocikde inde kte sa to dá.

tomas.podmanik@gmail.com

Tomáš Mikuš

Najskôr som lietal v oblakoch iba vo sne... Túžil som sa dostať vyššie a začal som liezť po skalách. Skalnému a športovému lezeniu som sa venoval naplno 7 rokov. Potom som sa skamarátil so snowboardom, ale stále mi v živote chýbalo niečo, čo by ma napĺňalo tak, ako som sníval... A tak som spoznal paragliding. Najskôr som sa všetko učil, bolo toho veľa, ale snažil som sa a aj snažím lietať vždy keď je to možné. V určitom momente nastal zlom, kedy som začal lietať vyššie a ďalej a odvtedy si to vychutnávam plnými dúškami... Lietanie v oblakoch sa stalo realitou :)

t.mikus@gmail.com

Peter Grman

Uf, predslov som nikdy nemal rád. Neviem ako začať, ale vždy to dopadne dobre.
Ja som ten vždy s úsmevom, niekedy poviem trápny vtip, ktorý okorení aj nevydarený deň,
to som ja. Pred každým letom, každým pristátim, aj počas kolapsov, či stromovačkách, veď s úsmevom ide všetko lepšie.
Pád na hubu ma poháňa vpred a dáva silu ďalej bojovať s termikou.
Ľudia, skúste to! Verte mi je to najkrajší šport, najkrajšia záľuba akú poznám, navyše spája dobrých ľudí.
Peťo z Topoľčian

homebass.pg@gmail.com

Daniel Jurišič

<p>V telke som videl dokumentárny film Miracle in the storm. S úžasom som sledoval, ako Ewu Wisniersku vytiahol búrkový mrak takmer do 10 km výšky. Ohromený silou prírody som sa prihlásil do kurzu v Novom meste nad Váhom. Paragliding som si proste daroval k štyridsiatke. Na internete som objavil množstvo PG videí a opäť s úžasom som zistil, aké vynikajúce videá robia chalani na Slovensku. Kúpil som si GOPRO a už robím videá aj ja. No a s elánom som sa pustil do organizovania Daidalos filmfestu v Látkovciach. A čo na záver? Pre všetkých, ktorí ešte nelietajú: Paragliding je dostupnejší ako sa zo zeme zdá a ani v štyridsiatke nie je neskoro!

modrydvor@zoznam.sk

Róbert Jakal

Ak venuješ veľa času  práci, tak mám pre teba recept. Ventil aký svet nevidel. Paragliding. Ochutnaj a vtiahne ťa to samo. Začal som lietať vetrone , neskôr motorové lietadlá, potom dlhá prestávka a teraz tento nádherný šport. Skĺbením dobrej partie, paraglidingu (ešte nesmieš vyhniť ako prvý) a chápavej manželky znamená, že sa dostávaš do dimenzie - absolútneho uspokojenia.

jakal@nibia.sk

Ludvik Nagy

<p>Volám sa Ludvik . krycie meno Lajka.
Moje lietanie začalo síce už dávno, ale k paraglidingu som pričuchol až v roku 2014. Moje pocity najlepšie vystihol Robo,  tak by bolo zbytočné sa opakovať. Teším sa na nové zážitky v tejto partii a hlavne vo vzduchu ...
FLY in PEACE

ludvik@skylan.sk